Dziś jest 27 Marzec 2017 - Imieniny: Ernesta, Lidii, Ruperta mapa strony strona główna

Turniej piłkarski o Puchar prezesa LZS Gminy Obrzycko.

W niedzielę 28 czerwca na starannie przygotowanym stadionie LZS „Orzeł” w Słopanowie przy bardzo licznie zgromadzonej publiczności odbył się turniej piłkarski o Puchar prezesa Stowarzyszenia LZS Gminy Obrzycko p. Adama Baka.

W zawodach uczestniczyło 6 zespołów z terenu Gminy Obrzycko. Poziom turnieju był bardzo wyrównany. Większość spotkań rozstrzygało się w rzutach karnych co bardzo podnosiło widowiskowość turnieju. Po kilkugodzinnych zmaganiach wyłoniono zwycięzców.

I miejsce zajęła drużyna gospodarzy „Orły” Słopanowo pokonały w finale drużynę „Zieloni” Gaj Mały, która tym samym zdobyła II miejsce.

Kolejne miejsca zająły drużyny:
 III „Warta” Obrzycko
 IV „Świt” Piotrowo
 V „Byki” Obrowo
 VI „Fortuna” Zielonagóra

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został i otrzymał piękną statuetkę – zawodnik zwycięskiej drużyny „Orła” Słopanowo Patryk Kinal.

Puchary i nagrody rzeczowe wręczyła zwycięskim zespołom Pani Wójt Irena Rakowska w towarzystwie Przewodniczącego Rady Gminy Pana Włodzimierza Janaska.
Imprezę jak zwykle profesjonalnie prowadził Pan Jacek Kucnerowicz.