Dziś jest 23 Maj 2018 - Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza mapa strony strona główna

PRZEGLĄD PRASY LOKALNEJ

Dodano: 26-05-2017


Tygodnik „Gazeta Szamotulska” w nr 20(1053) z dnia 15 maja 2017r. zamieścił artykuł pod jak zwykle znamiennym tytułem „ Mieszkaniec Zielonejgóry zapytał, ale odpowiedzi nie dostał. Juraszyk miał pytania. Został zignorowany ”.

Poniżej publikujemy odpowiedź jaką Pan Krzysztof Juraszyk otrzymał od Przewodniczącego Rady Gminy przygotowaną zgodnie z obowiązującą procedurą, opartą na faktach i przepisach prawnych. Różni się ona w dość znaczny sposób od ocen jakie wygłosił na ostatniej sesji oraz wygłasza na prawie każdej Sesji Rady Gminy były radny a który w wypowiadanych opiniach jest dla Pana redaktora podpisującego się inicjałami JM z „Gazety Szamotulskiej” jedynym autorytetem.

Pan Krzysztof Juraszyk po przegranych w 2014 r. wyborach, rozpoczął nową kampanię wyborczą w której cały czas asystuje mu chyba bezpłatnie ?, Tygodnik „Gazeta Szamotulska” co nie znaczy, że musi być też w to zaangażowana Gmina i Rada Gminy Obrzycko.

Informacje publikujemy na naszej stronie, gdyż przesyłane w niedalekiej przeszłości sprostowania zgodne z prawem prasowym do Tygodnika „Gazeta Szamotulska” nie były publikowane, Tym razem przesłaliśmy sprostowanie również do Gazety.

ODPOWIEDŹ - PDF

Dodał(a): Zespół Redakcyjny

powrót do listy aktualności