Dziś jest 22 Wrzesień 2018 - Imieniny: Maurycego, Tomasza, Joachima mapa strony strona główna

Spotkanie opłatkowe w Słopanowie

Dodano: 22-12-2011


Spotkanie opłatkowe

W dniu 17 grudnia 2011 w świetlicy wiejskiej w Słopanowie z inicjatywy Rady Sołeckiej odbyło się spotkanie opłatkowe z emerytami, rencistami i osobami samotnymi.
Sołtys sołectwa Słopanowo goraco przywitał zaproszonych gości: Wójta Gminy, panią Irenę Rakowską, przewodniczącego Rady Gminy pana Włodzimierza Janaska i radnego powiatowego byłego Wójta pana Andrzeja Spychałę, ale najgorecej przywitał Seniorów Sołectwa, dla których to spotkanie było zorganizowane. W uroczystości wzięło udział około 50 osób.
Wszyscy zaproszeni goście życzyli naszym seniorom zdrowych, radosnych, spokojnych świąt, oraz szczęśliwego, pełnego zdrowia roku 2012. W nastrój wigilijno-świateczny wprowadziły kolędy śpiewane przez chór dziecięcy "Pocieszki" prowadzony przez państwo Pociechów.Występ dzieci w tym gronie dostarczył dodatkowych emocji i radości.
Łamiąc się opłatkiem wszyscy składali sobie wzajemne życzenia. Przy poczęstunku rozmawiano i mile wspominano minione wydarzenia. Na zakończenie wspólnie z chórem śpiewano kolędy. Z pewnością na długo zostaną w pamięci miłe wspomnienia ze spotkania.

 

 

 

Dodał(a): Łukasz Małecki

powrót do listy aktualności