Dziś jest 23 Maj 2018 - Imieniny: Iwony, Emilii, Dezyderiusza mapa strony strona główna

Dzień Dziecka Słopanowo Bawimy Się Razem

Dodano: 19-06-2017


W dniu 10 czerwca 2017 w Sołectwie Słopanowo odbył się Dzień Dziecka organizowany przez Sołtysa, Radę Sołecką, OSP Słopanowo i LZS Słopanowo. Sołtys Eugeniusz Coda gorąco powitał Panią Wójt Irenę Rakowską, radnych Gminy Jarosława i Mariusza Śmigielskich, Panią Monikę, która reprezentowała firmę DANTOM, gorąco powitał rodziców, dziadków, i dzieci. Festyny z okazji Dnia Dziecka odbywają się od 2003 roku. Festyny można zorganizować dzięki takim sponsorom takim jak: Urząd Gminy Obrzycko, Firma Transportowo-Usługowa Łukaszyk Turek, Firma Dantom, Skład Opału Krzysztof Starosta, Tartak Kobylniki Jana Stasiaka.
W czasie trwania festynu można było brać udział w konkurencjach strażackich, można było przejechać się bryczką, dzieci mogły pograć w piłkę nożną, były zamki dmuchane, wata cukrowa. Firma DANTOM zaprezentowała swoje wyroby oraz technologię ich wykonania, można było wyławiać ich produkty wędką z wodnego basenu, można było pobiegać z jajkiem na łyżeczce, wspólnie kolorować, rzucać na odległość czapką sołtysa. Była również loteria z losami i nagrodami za udział w poszczególnych konkurencjach a dzieci zostały obdarowane upominkami.
Podczas festynu dzieci częstowane były napojami i słodyczami. Pogoda dopisała a osiemdziesięcioro dzieci miało świetną zabawę, która zakończyła się około 18.00 godziny.
Sołtys kończąc festyn podziękował firmie DANTOM za aktywne zaangażowanie się, oraz pozostałym sponsorom jak również wszystkim, którzy włączyli się w życie społeczne sołectwa poprzez wspieranie, przygotowanie i obsługę imprezy. Pani Wójt wraz z Sołtysem złożyli dzieciom z okazji ich święta gorące życzenia, życzyli im ciepła rodzinnego.
Pan Sołtys zaprosił dzieci na Dzień Dziecka w 2018 roku.

 

Dodał(a): Zespół Redakcyjny

powrót do listy aktualności